údržba řezbářských dát a nožů

Na popud našich zákazníků zařazujeme údržbu vašich řezbářských dlát, nožů a dalších nástrojů. Nabízíme ostření, opravu vyštípnutých ostří, leštění, výměnu rukojetí a vše co potřebujete a my zvládneme.

Posoudíme zda naši pomoc opravdu potřebujete, zda v daném přpadě nestačí jen rada apod. Ovšem, ne každý má možnosti a někdy i odvahu, k opravě zdánlivě zničeného dláta či nože. A tehdy jsme tu pro vás.

Týká se i řezbářských dlát a nožů, které nepochází z naší dílny.

 
95
175195175

Stránka 1 z 2 - 6 položek celkem

 • ostření řezbářského dláta Kód: 120
  ostření řezbářského dláta

  Ztráta ostří řezbářského dláta je nejběžnější typ opotřebení. Pokud si netroufáte na opětovné ostření, popřípadě selhávají běžně dostupné prostředky pro obnovu ostří, jsme připraveni vám pomoci. Pro tento servisní úkon využíváme brusné desky a kotouče předních výrobců s velkou škálou zrnitosti, brusné a leštící pasty. Díky tomu, že dláta sami vyrábíme, máme dostatek zkušeností s údržbou řezbářských dlát či nožů.

  95 Kč
 • ostření řezbářského nože Kód: 129
  ostření řezbářského nože

  Ostření řezbářského nože je součástí nabídky našich servisních prací.

  95 Kč
 • rukojeť řezbářského dláta Kód: 126
  výměna rukojetě řezbářského dláta

  Výměna rukojetě vás čeká v případě prasknutí, uvolnění pracovní části, nebo vlivem používání řezbářské paličky a "oklepání" konce rukojetě. Další možností je moment, kdy tvar rukojetě nevyhovuje vaším zvyklostem, ikdyž samotné řezbářské dláto je nepostradatelné při vaší práci. Rukojetě vyrábíme z tvrdého dřeva, můžeme je nechat bez povrchové úpravy, nebo je mořit a lakovat. Tvar nové rukojetě bude dle vašich požadavků.

  145 Kč
 • rukojeť řezbářského nože Kód: 135
  výměna rukojetě řezbářského nože

  Důvodem k výměně rukojetě nože může být poškození, uvolnění čepele či jen nevyhovující tvar.

  150 Kč
 • oprava řezbářského nože Kód: 132
  oprava poškozené čepele řezbářského nože

  Oprava poškozené čepele řezbářského nože je častějším jevem než v případě řezbářského dláta. Alespoň pokud můžeme posuzovat s ohledem na vaši poptávku.

  175 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 6 položek celkem