Hodnocení obchodu

4,9 8 hodnocení
Přidat hodnocení
5
7x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Václav J. Mlejnský | 6.4.2024
Velmi dobře zpracované. Úžasná ergonomie soustružených rukojetí, ideální pro drobnořezbu a vrubořez.
PU Avatar autora PETR ULRICH | 11.2.2024
Objednal jsem si dvě dlátka Véčka a maximální spokojenost. Pro toho kdo se rozhoduje, kde si vybere řezbářská dláta doporučuji dláta od pana Bednáře.
Avatar autora Hanka Čížková | 28.10.2023
Dláta i nože od tohoto výrobce mám už SPOUSTY let! Jsou PERFEKTNÍ! Ostří drží krásně dlouho i jsou skvělé do ruky. Zakladní sadu tahám s sebou všude v košíčku, abych mohla vyřezávat kdekoli. Prostě - jsou se mnou každý den:)! Hanka Čížková
RD Avatar autora Roman Doubek | 25.5.2023
Z několika diskuzí na internetu jsem dostal tip na dláta v tomto eshopu. Jsem rád, že jsem se rozhodl vyzkoušet je. Mám 6 různých dlátek a jeden nůž. Spokojenost je veliká, vše je perfektně ostré a s těmi co jsem koupil v minulosti za "super" cenu se to nedá srovnat. A za mě jako bonus - funkční a neobvyklá rukojeť, která se fakt dobře drží. Děkuji i za ochotu a radu v rámci objednávání.
MJ Avatar autora Marek Jurman | 1.5.2023
Na zkoušku jsem objednal jedno dláto. A musím ho nejdřív pořádně otestovat. Rozhodně mě ale hned na první dobrou zaujalo provedení a to jak kovu, výbrusu, ale i ručky, které je prostě jiné. A to se mi líbí. Určitě si tedy moc rád objednám další kousky a otestuju. Celé vyřízení objednávky proběhlo s velkou ochotou a natstandartně, kdy panu majiteli nebylo zatěžko mi dlátko vzít a předat osobně při jeho cestě na Moravu. Tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci.
P Avatar autora Petr K. | 24.3.2023
Objednáno celkem 32 řezbarskych dlát a 2.nožíky a k tomu jsme dostai krasne dvě krabicky na dláta. Kdyby to bylomožné tak bych sem dal i fotky.Maximální spokojenost a velké diky.Petr K. a Pavel K.
VK Avatar autora Vladimír Komárek | 19.3.2023
Velmi rychlé jednání a výborná komunikace,kvalitně odvedená služba-broušení řezbářských dlát a řezbářského nože
K Avatar autora P. Košař | 12.1.2023
Komunikace dobrá a dlátka vypadají na pohled dobře. Jejich vlastnosti jsem ale ještě neměl čas vyzkoušet, protože jsem je obdržel dnes.

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 8