Hodnocení obchodu

4,8 5 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
RD Avatar autora Roman Doubek | 25.5.2023
Z několika diskuzí na internetu jsem dostal tip na dláta v tomto eshopu. Jsem rád, že jsem se rozhodl vyzkoušet je. Mám 6 různých dlátek a jeden nůž. Spokojenost je veliká, vše je perfektně ostré a s těmi co jsem koupil v minulosti za "super" cenu se to nedá srovnat. A za mě jako bonus - funkční a neobvyklá rukojeť, která se fakt dobře drží. Děkuji i za ochotu a radu v rámci objednávání.
MJ Avatar autora Marek Jurman | 1.5.2023
Na zkoušku jsem objednal jedno dláto. A musím ho nejdřív pořádně otestovat. Rozhodně mě ale hned na první dobrou zaujalo provedení a to jak kovu, výbrusu, ale i ručky, které je prostě jiné. A to se mi líbí. Určitě si tedy moc rád objednám další kousky a otestuju. Celé vyřízení objednávky proběhlo s velkou ochotou a natstandartně, kdy panu majiteli nebylo zatěžko mi dlátko vzít a předat osobně při jeho cestě na Moravu. Tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci.
P Avatar autora Petr K. | 24.3.2023
Objednáno celkem 32 řezbarskych dlát a 2.nožíky a k tomu jsme dostai krasne dvě krabicky na dláta. Kdyby to bylomožné tak bych sem dal i fotky.Maximální spokojenost a velké diky.Petr K. a Pavel K.
VK Avatar autora Vladimír Komárek | 19.3.2023
Velmi rychlé jednání a výborná komunikace,kvalitně odvedená služba-broušení řezbářských dlát a řezbářského nože
K Avatar autora P. Košař | 12.1.2023
Komunikace dobrá a dlátka vypadají na pohled dobře. Jejich vlastnosti jsem ale ještě neměl čas vyzkoušet, protože jsem je obdržel dnes.

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 5