Úvodní slovo

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR naleznete v sekci "GDPR" v horní části našeho eshopu. Seznamte se s nimi před vytvořením objednávky či využití kontaktního formuláře, abyste věděli jaké osobní údaje zpracováváme a za jakým účelem.

OD LEDNA 2016 ŽÁDÁME O TELEFONICKÝ, POPŘÍPADĚ EMAILOVÝ KONTAKT PŘED KAŽDOU OBJEDNÁVKOU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Sortiment našeho eshopu je specializován na řezbářství a to především na řezbářská dláta, řezbářské nože a příslušenství. Všechny nástroje jsou vyráběny ručně, z kvalitních materiálů. Řezbářská dláta a nože z naší dílny jsou pomocníky pro mnohé řezbářské mistry z celého světa, ale v nabídce máme i soupravy určené pro začátečníky a kutily. S výrobou řezbářských nástrojů máme dlouholeté zkušenosti, ale až na popud Vás, kteří již s našimi dláty a noži vyřezávate,jsme se rozhodli vytvořit tento eshop a zaměřit se tak na širokou veřejnost.
S potěšením oznamujeme, že opět můžeme do našeho sortimentu zařadit nabídku řezbářských teslic, které zaujímají přední pozice zájmu našich zákazníků.
Dále upřesňujeme, že i pro dláta KB jsme připraveni dodat vícehranné rukojeti. Soustružená nejsou podmínkou. Z našich zkušeností umožňují více citu při detailních řezbách, nicméně dláto z naší dílny si lze nakonfigurovat dle vlastních potřeb.